Ceny pojištění – jak získat výhodné pojištění?

Ceny pojištění lze získat opravdu výhodně, stačí si jen udělat celkový přehled o poskytovaných pojistných produktech, nebo lze snadno a rychle použít online srovnání cen pojištění, které najdete na patřičných internetových stránkách – stačí jen zadat do vyhledávače – Povinné ručení srovnání. Další z možností je podívat se přímo na webové stránky pojišťovny, neboť většina z nich přímo tato srovnání nabízí. Většinou jsou i k dispozici rychlé srovnávací kalkulačky, které po zadání potřebných údajů Vám zprostředkují výpočet pojistného u té zvolené konkrétní pojišťovny. Ale pozor! Nutno brát ještě v úvahu, že výsledky, které Vám vyjdou, jsou opravdu jen přibližné a z tohoto důvodů je brát pouze jen jako orientační nástroj pro hrubé srovnání. Ve srovnávacích kalkulačkách se většinou počítá s tou nejnižší variantou pojištění. Z těchto důvodů se ještě doporučuje přímý kontakt s vybranou pojišťovnou. Než učiníte závěrečné rozhodnutí, nechte si vypracovat návrh pojistné smlouvy se všemi Vámi požadovanými podmínkami. Teprve když Vám budou všechny pojistné podmínky plně vyhovovat, tak pak podepište danou pojistnou smlouvu.

Cenu pojištění ovlivňují příznivě i bonusy a akční slevy

Ceny pojištění můžete získat výhodnější i díky nejrůznějším bonusům a akčním slevám. Čas od času mnohé pojišťovny poskytují svým stálým, ale i novým klientům nejrůznější bonusy. Bonus můžete třeba získat, jestliže jste dlouholetými klienty, dále třeba za nulou nehodovost, ale mnohdy i za věk, místo bydliště a další eventuality, které si stanovují pojišťovny individuálně. Pojištění tak můžete získat opravdu výhodně.

Změna pojišťovny může být i výhodná

Ceny pojištění lze získat i výhodněji při změně pojišťovny. Není ani mnohdy na škodu, třeba na počátku následného pojišťovacího období, změnit pojišťovnu, neboť tím můžete získat i některou z nabízených akčních slev pro nové klienty. Pojišťovny pravidelně zveřejňují na svých webových stránkách veškeré současné akční slevy, tak proč jich nevyužít…

Povinné ručení srovnání najdete na internetové stránce, srovnejte si kvalitu pojištění na Top-pojištění.cz

Ceny pojištění